مشتری مداری به سبک کمل اکتیو پرطرفدار

کمل اکتیو نه تنها برندی شناخته شده بلکه پرطرفدار به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه، قیمت بسیار مناسب در برابر سایر برندها و در نهایت رعایت اصل احترام به مشتریان آنهم در مفهوم واقعی کلمه است.

 کمل اکتیو یک برند بین المللی و شناخته شده برای زنان و مردان است. انواع پوشاک مانند کت شلوار، پیراهن، کفش، جین و تجهیزات جانبی مانند عینک و ساعت دایره تولیدات این کمپانی را تشکیل می دهند. کیفیت بالای مواد اولیه و انتخاب لوگوی هوشمدانه برای این برند حسی از ظرافت و ماجراجویی های یک بیابانگرد را به مشتاقان انتقال می دهد.

کمل اکتیو هم اکنون در بیش از 50 کشور دنیا در دسترس مشتریان قرار دارد. سابقه این برند دوست داشتنی به دهه 70 میلادی باز می گردد و در حدود 70درصد از محصولات متنوع آن به آقایان اختصاص دارد. این برند که ریشه های آلمانی دارد همچنان تحت مدیریت یک مجموعه تجاری آلمان اداره می شود.

مدیریت دقیق و هوشمندی در بازاریابی به سبک آلمانی نتایج بسیار خوبی برای این برند قدیمی به همراه داشه است. کمل اکتیو نه تنها برندی شناخته شده بلکه پرطرفدار به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه، قیمت بسیار مناسب در برابر سایر برندها و در نهایت رعایت اصل احترام به مشتریان آنهم در مفهوم واقعی کلمه است.
برای نمونه کمل اکتیو در تولید ساعت های مچی خود با چندین کمپانی مادر سوئیسی قرارداد دارد که از سال1986 تولید محصولات این برند را برعهده دارند و ساعت هایی بسیار زیبا و چشم نواز را با قیمتی کاملا رقابتی به بازار عرضه می کنند. در رابطه با سایر تولیدات نیز خط مشی کمپانی به همین صورت است. برای نمونه در تولید کفش های برند مذکور، جدیدترین تکنولوژی روز با بهترین خطوط تولید مورد استفاده قرار می گیرد.

نکته دوست داشتنی در محصولات تولیدی کمل اکتیو، توجه و علاقه مندی این کمپانی به سبک وینتج است که در ظاهر و مخصوصا رنگ های بکار رفته محصولات کاملا احساس می شود. روند موفقیت های کمل اکتیو و توسعه به روز شعب در نقاط مختلف دنیا تضمینی برای همراهی با این برند خواهد بود. اگر برای اولین بار محصولات کمل اکتیو را امتحان می کنید اولین جاذبه برای شما زیبایی و کیفیت و پس از آن قیمت بسیار مناسب تولیدات در مقایسه با محصولات مشابه از برندهای مطرح دیگر خواهد بود.